کیفیت فر توکار آلتون

کیفیت فر توکار آلتون
4.3/5 - (10 امتیاز)

کیفیت فر توکار آلتون را در این مقاله شرح میدهیم. برند محصولات آلتون توانسته جایگاه ویژه ای در بین خانوارهای ایرانی فراهم کند به دلیل کیفیت بالا محصولات آلتون بسیار محبوب شده است.

کیفیت فر توکار آلتون

کیفیت فر توکار آلتون ، فر التون همراه با اپشن های فراوان برای خانم های خانه دار ایرانی و اشپزهای حرفه ای و نیمه حرفه ایی عرضه شده است و میتواند برای کارهای محتلف شیرینی پزی و اشپزی مورد استفاده قرار گیرد. برند آلتون ساخت این فر را با تکنولوزی نوین روز همراه کرده است و مصرف کنندگان میتواند آن در زمینه های مختلف آشپزی و قنادی مورد استفاده قرار دهند. با ما همراه باشین تا کیفیت فر توکار آلتون را به طور دقیق و حرفه ایی بررسی قرار دهیم.

بیشتر بخوانید: کیفیت اجاق گاز صفحه ای آلتون

بیشتر بخوانید: هود آلتون خوبه؟

ابعاد فر التون

برای مطالعه ابعاد فر آلتون میتوانید این قسمت را مطالعه کنید .

کارکرد فر برای قندی

برای پخت محصولات قندی و شیرینی پزی میتوانند از قالب های در کنار هم استفاده کنید در این محفظه بزرگ جا می شود. با این کار شما مواد اولیه بیشتری را میتوانید به کار برده و مدت زمان اختصاص داده شده به پخت را به نصف کاهش دهید. این ویژگی ها سبب می شود که فر آلتون برای کارهای حرفه ای و نیمه حرفه ای قنادی بسیار مناسب باشد. انواع کیک را می توانید در این فر طبخ کرده و قالب های با اندازه های متنوع را به صورت همزمان در آن جای دهید.

کارکرد فر آشپزی

در زمینه اشپزی، به جز آشپزهای مبتدی خانگی، اشپزهای حرفه ایی و نیمه حرفه ایی می توانند از فر آلتون بهترین استفاده ببرند. به راحتی می توانید استیک های با ابعاد بزرگ را در فر توکار آلتون جا داده و یک بو قلمون بزرگ درسته را طبخ کنید. اشپزی این چنینی لذت بسیاری دارد و یقینا تفاوت معنا دار این محصول را با فرهای دیگر خواهید دید. بدین ترتیب هنگام پخت غداهای حرفه ای میتوانید در زمان خود صرفه جویی کنید.

فر التون ساخت کجاست؟

ویژگی ها

در بررسی کیفیت فر توکار التون در این قسمت به ویژگی فر آلتون را برای شما شرح میدهیم تا از کیفیت فر برقی آلتون آگاه شوید.

 • پوشش اخلی اسان تمیز شونده
 • فن گردش هوای داغ
 • دارای سنسور حسگر پخت گوشت
 • 2 عدد جوجه گردان
 • لولای خوب
 • برنامه یخ زدگی فر توکار
 • ریل تلسکوپی
 • سیستم ایمنی خودکار
 • صفحه نمایشگر لمسی
 • قابلیت ذخیره تمام برنامه ها
 • قفل کودک
 • برنامه پخت متنوع
 • سینی عمیق فر آلتون
 • مجهز به شیشه جهت کاهش حرارت درب فر
 • درب 3 جداره و جدا شونده ضد حرارت
 • مجهز به سیستم پخت سریع
 • فن خنک کننده اتوماتیک فر برقی آلتون
 • تایمر پیشرفته پخت
 • گریل کردن غذا با فر

کیفیت فر آلتون را در این مقاله مطالعه میکنید.

سینی عمیق فر آلتون

سینی عمیق

با سینی عمیق فر آلتون می توانید مواد غذایی را با ظرفیت دو برابری رو ان قرار داده ودر و در زمان صرف جویی کنید با این سینی محتویات بیشتری از مواد اولیه شیرینی و کیک های مختلف را نیز می توانید مورد استفاده قرار داده و در مدت زمان کمی آن ها را تهیه کنی.

ریل تلسکوپی فر

این فر با استفاده از ریل تلسکوپی، فرایند خارج کردن غذای آماده از داخل فر توکار آلتون را ساده تر می کند و انگشتان دست شما کمترین تماس با بدنه داخل فر خواهد داشت. این ویژگی مهم به واسطه بدنه نسوز و مقاوم در برابر حرارت آن فراهم شده است.

تفاوت دما بین فر گازی و فر برقی

نمایشگر دیجیتال لمسینمایشگر دیجیتالی امکان انتخاب برنامه های موجود در فر توکار آلتون را فراهم میکند. هنگامی که عملیات پخت و پز توسط فر برقی آلتون انجام مشود اطلاعات کاملی از آن روی همین نمایشگربه نمایش در خواهد اند. دمای پخت نیز در خلال همه ی برنامه های فر آلتون رویت شده و راحتی بیشتری را به کاربر در حین کنترل عملیات پخت و پز ارائه می دهد.

فن گردش هوای داغ

فن گردش هوای داغ، هوای گرم را به  محفظه رسانده و سبب می شود که یکنواختی در پخت غذا و شیرینی فراهم شود. بدین ترتیب کیفیت پخت بالا می رود. با این اپشن، هوای داغ به صورت یکسان در محفظه فر به گردش در امده و شرایطی مناسبی را برای پخت فراهم می کند و باعث کیفیت فر توکار آلتون را بالا برده است.  

درب سه جداره شیشه ای فر برقی آلتون

درب سه جداره شیشه ای فر بری آلتون  ۹۰ لیتری آلتون باعث جلوگیری از پرت حرارتی میشود بدین ترتیب کیفیت پخت حفظ شده و دمای تعیین شده فضای داخلی به بیرون راه پیدا نخواهد کرد در کنار آن که داری بیرونی نیز همیشه خنک مانده و مسائل خطرناکی همچون سوختن دست رخ نخواهد داد این محصول می تواند یک پخت سریع و آسان را فراهم کند و زمان شما را محفوظ نگه دارد.  

شیشه  low-e

شیشه  به کار رفته در این فر آلتون از یک لایه نازک میکروسکوپی برخوردار است و سبب می شود که تبادل گرمایی از داخل به بیرون و از بیرون به داخل صورت نگیرد در چنین شرایطی دمای تعیین شده برای محفظه داخلی فر توکار آلتون خواهد شد.  

ذخیره برنامه دلخواه

ذخیره برنامه دلخواه برنامه های سفارشی خود در سیستم فر آلتون ۹۵ لیتری روند پخت پز سریعتر خاتمه خواهد شد و تنها با یک بار تنظیم شرایط دقیق و رسیدن به دما و زمانی  می تواند در دفعات بعد بدون تنظیم خاصی هم این روند را با برنامه‌های آماده تکرار کند.

تایمر پیشرفته پخت غذا

تایمر پیشرفته زمان پخت فر  التون باعث می‌شود که شما نگرانی و استرس از بابت پخت و پخت غذاهای خود نداشته باشید با این تایمر می توان زمان تعویض سینه ها یا تعویض جایگاه ماده غذایی  متوجه شده و با خیال راحت به دیگر کارهای جانبی برسید.

سیستم ایمنی خودکار

سیستم ایمنی خودکار فر بروز ایرادات ناخواسته می تواند به صورت خودکار فعال شده و قسمتهای مختلف فر را از کار بیندازد. ایرادات حرارتی و برقی از جمله این اشکالات هستند که با سیستم خودکار فر هیچ آسیبی به فرم وارد نخواهد.  

 قفل کودک
قفل کودک

 قفل کودک

قفل کودک فر التون ۹۵ لیتری باعث می شود که نگرانی از بابت ایجاد خلل در فرآیند پخت به دلیل دخالت افراد غیر مجاز نداشته باشید با فعال کردن این گزینه نمایشگر فر خاموش می شود امکان تغییر توسط دکمه ایجاد نمیشود.  

۱۱ برنامه پخت
۱۱ برنامه پخت

برنامه پخت

المنت های موجود در فرهای آلتون در تعداد بالا تعبیه شده اند و مهمترین خاصیت آنها این است که در زمینه های آشپزی قنادی و شیرینی پزی می‌توانید از برنامه پخت منحصر به فرد استفاده کند این برنامه‌ها با فعال یا غیرفعال شدن المنت فراهم می‌شود.

لولای آرام بند

لولای آرام بند

لولای ارام بند به کار رفته در فر باعث می‌شود که بدنه درب فر به دلیل محکم بسته شدن آسیب نبیند این ویژگی در نزدیکی فاصله بین درب و محفظه فر باعث می‌شود که درب به آرامی بسته شده و کاربر نیز دخالتی در این امر نداشته باشد بدین ترتیب احتمال آسیب دیدن دست افراد خود سال نیز کمتر می‌شود.

 پوشش داخلی آسان تمیز شونده

 پوشش داخلی آسان تمیز شونده

تمیز کردن فضای داخلی فر به ساده ترین شکل ممکن صورت می‌گیرد به لعابی که برای فر برقی آلتون استفاده شده است از مواد نانو تهیه شده و هیچ خللی و فرجی هم ندارد مواد غذایی به لعاب نمی چسبد و بنابراین به راحتی می توان آن را تمیز کرد.

دو عدد جوجه گردان
دو عدد جوجه گردان

جوجه گردان

می دانیم که پخت مرغ گریل شده یکی از کاربردهای اصلی و پرطرفدار فر برقی آلتون است. در این محصول هم د جوجه گردان خواهیم داست که عملکرد روان و آهسته دارند و می تواندد در محفظه بزرگ فر، مرغ درسته را در خود جای داده و یک غذای لذیذ و خوشکزه را آماده کنند. بدین ترتیب یک مرغ مغز پخت و عالی خواهید داشت.

سنسور حسگر پخت گوشت

هنگام پخت گوشت ،  سیب زمینی یا بروکلی می‌توانید از سنسور میت پراب استفاده کنید و دمای داخل این غذاها را نیز کنترل کنید این روند باعث هرچه لذیذ تر شدن آنها شده آشپز می تواند چنین غذاهایی را تا حد دلخواه و مشخص بپزد.

فن خنک کننده اتوماتیک

خنک کننده اتوماتیک محصول در شرایط مختلف فعال شده و از رسیدن آسیب و قطعات فر جلوگیری می کند این امر برای عملیات پخت و پز بسیار مناسب است چرا که آمادگی لازم پیش از شروع پخت به صورت ایده‌آل فراهم می‌شود وباعث بالا رفتن کیفیت فر توکار آلتون شوند.

گریل کردن غذا با فر

یکی از ویژگی خوب فر آلتون گریل کردن غذا است. نسل جدید چنین ویژگی ارزشمندی را از تمام فرها انتظار دارند مخصوصا برای گریل کردن فست فود از آن استفاده می کنند. فر  آلتون هم از این خصیصه برخوردار است و می‌تواند با استفاده از المنت های حرارتی باعث برشته شدن سریع انواع مختلف غذاها شود.

سیستم پخت سریع

با استفاده از قابلیت ها تمام المنت های موجود فر ، این محصول می تواند یک پخت سریع و اسان  غذا را برای کاربر فراهم کند و دما را در یک مدت زمان پایین به حد قابل توجهی بالا ببرد در نظر داشته باشید که این ویژگی همراه با حفظ کیفیت همیشگی غذا خواهد بود.

مزایا و معایب فر برقی و گازی

برنامه یخ زدایی

داشتن این محصول دیگر می‌توان یخ زدایی از محصولات غذایی مختلف را نیز با آن انجام دهید. فن فر ، دمای مشخص به مواد یخ زده در داخل فر رساند و عملیات یخ زدایی را انجام می دهد

لیست مدل های فر

لیست فر التون را در اینجا کلیک کنید:

مدل های فر آلتون

کیفیت فر برقی آلتون

در این مقاله فر برقی آلتون را برای شما شرح دادیم که بتوانید از آن بهره بجویید.

کیفیت فر توکار آلتون

کیفیت فرگاز التون همانجور که در بالا شرح دادیم دارای ویژگی بسیار خوبی می باشد که توانسته اشپزهای راضی نگه دارد و با استفاده از این محصولات رضایت کامل دارند

کیفیت فر تو کار آلتون

کیفیت فر تو کار التون رقیب خیلی خوبی با برندهای خارجی می باشد هم از لحاظ ظاهر هم از لحاظ کارایی و پخت غذا

فر آلتون نی نی سایت

فر آلتون نی نی سایت سعی شده نظر کاربران در این مقاله فر آلتون برای شما شرح داده شود.

کیفیت فرهای آلتون

کیفیت فرهای آلتون لازم است به شما گفته شود فرهای آلتون از کارایی و کیفیت بالایی برخوردار است و این امر را میتوان ار مشتریان راضی این محصول پرسید که اوانسته اند بهترین محصولات را از این فر تولید کنند.

کیفیت فر آلتون

کیفیت فر توکار آلتون بهترین برند تولیدی داخل کشور می باشد که توانسته با برندهای خارجی رقابت کند که آشپزهای حرفه ای و نیمه حرفه ای از ان استفاده کنند.

ریل تلسکوپی فر التون

کیفیت این فر با استفاده از ریل تلسکوپی، فرایند خارج کردن غذای آماده از داخل فر توکار آلتون را ساده تر می کند و انگشتان دست شما کمترین تماس با بدنه داخل فر خواهد داشت. 

فن گردش هوای داغ

فن گردش هوای داغ در داخل فر توکار برقی آلتون، هوای گرم را به  محفظه رسانده و باعث می شود که یکنواختی در پخت غذا و شیرینی میسر شود. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *