فر آلتون خوبه؟

4.4/5 - (14 امتیاز)

فر آلتون خوبه؟ و کارایی فر آلتون از جمله سوالاتی می باشند که کسانی که میخواهند فرتوکار برقی یا گازی تهیه کنند و تحقیق میکنند میپرسند از آین رو ما در این مقاله برای شما ویژگی های فر آلتون را بر شما تشریح میکنیم.

فر آلتون خوبه؟

فر آلتون خوبه و همراه با آپشن های فراوان برای آشپزهای حرفه ای و نیمه حرفه ایی تولید می‌شود برای کارهای مختلف شیرینی پزی و اشپزی مورد استفاده قرار گیرد موارد خوبه فر توکار آلتون شامل:

1- فر آلتون برای قندی

کارایی فر برقی آلتون برای پخت محصولات قندی و شیرینی پزی میتوانند از قالب های بزرگی کنار هم استفاده کنید. قالب ها هم در این محفظه بزرگ جا می شود و میتوانید مواد غذایی را به راحتی در آن جای دهید. با این کار شما مواد اولیه بیشتری را میتوانید به کار برده و مدت زمان اختصاص داده شده به پخت را به نصف کاهش دهید.

2- فر آلتون برای آشپزی

کارایی در زمینه اشپزی، به جز آشپزهای مبتدی خانگی، اشپزهای حرفه ایی و نیمه حرفه ایی می توانند از فر برقی آلتون بهترین استفاده ببرند. به راحتی می توانید استیک های با ابعاد بزرگ را در فر توکار آلتون جا داده طبخ کنید.

سینی عمیق فر آلتون

3- سینی عمیق فر آلتون

با سینی عمیق فر آلتون می توانید مواد غذایی را با ظرفیت دو برابری رو ان قرار داده ودر و در زمان صرف جویی کنید با این سینی محتویات بیشتری از مواد اولیه شیرینی و کیک های مختلف را نیز می توانید مورد استفاده قرار داده و در مدت زمان کمی آن ها را تهیه کنی.

4- ریل تلسکوپی فر توکار

این فر با استفاده از ریل تلسکوپی، فرایند خارج کردن غذای آماده از داخل فر توکار آلتون را آسان تز می کند و انگشتان دست شما کمترین تماس با بدنه داخل فر خواهد داشت. این ویژگی مهم به واسطه بدنه نسوز و مقاوم در برابر حرارت آن فراهم شده است.

5- نمایشگر دیجیتال لمسی

نمایشگر دیجیتالی امکان انتخاب برنامه های موجود در فر توکار آلتون را فراهم میکند. هنگامی که عملیات پخت و پز توسط فر برقی آلتون انجام مشود اطلاعات کاملی از آن روی همین نمایشگربه نمایش در خواهد اند. دمای پخت نیز در خلال همه ی برنامه های فر آلتون رویت شده و راحتی بیشتری را به کاربر در حین کنترل عملیات کارایی فر آلتون برای پخت و پز ارائه می دهد.

6- فن گردش هوای داغ

فن گردش هوای داغ، هوای گرم را به  محفظه رسانده و سبب می شود که یکنواختی در پخت غذا و شیرینی فراهم شود. بدین ترتیب کیفیت پخت بالا می رود. با این اپشن، هوای داغ به صورت یکسان در محفظه فر به گردش در امده و شرایطی مناسبی را برای پخت فراهم می کند و باعث کیفیت و کارایی فر آلتون فر توکار آلتون را بالا برده است که جواب فر آلتون خوبه؟   می باشد.

7- درب سه جداره شیشه ای

درب سه جداره شیشه ای فر بری آلتون باعث جلوگیری از پرت حرارتی میشود بدین ترتیب کیفیت پخت حفظ شده و دمای تعیین شده فضای داخلی به بیرون راه پیدا نخواهد کرد در کنار آن که داری بیرونی نیز همیشه خنک مانده و مسائل خطرناکی همچون سوختن دست رخ نخواهد داد این محصول می تواند یک پخت سریع و آسان را فراهم کند و زمان شما را محفوظ نگه دارد.

8- شیشه  low-e

شیشه  به کار رفته در این فر آلتون از یک لایه نازک میکروسکوپی برخوردار است و سبب می شود که تبادل گرمایی از داخل به بیرون و از بیرون به داخل صورت نگیرد در چنین شرایطی دمای تعیین شده برای محفظه داخلی فر توکار آلتون و کارایی فر آلتون خواهد شد.  

9- ذخیره برنامه دلخواه

ذخیره برنامه دلخواه برنامه های سفارشی خود در سیستم فر آلتون ۹۵ لیتری روند پخت پز سریعتر خاتمه خواهد شد و تنها با یک بار تنظیم شرایط دقیق و رسیدن به دما و زمانی  می تواند در دفعات بعد بدون تنظیم خاصی هم این روند را با برنامه‌های آماده تکرار کند.

10- تایمر پیشرفته پخت غذا

تایمر پیشرفته زمان پخت فر توکار برقی آلتون باعث می‌شود که شما نگرانی و استرس از بابت پخت و پخت غذاهای خود نداشته باشید با این تایمر می توان زمان تعویض سینه ها یا تعویض جایگاه ماده غذایی  متوجه شده و با خیال راحت به دیگر کارهای جانبی برسید.

 قفل کودک
قفل کودک

 11- قفل کودک فر توکار برقی آلتون

قفل کودک فر التون باعث می شود که نگرانی از بابت ایجاد خلل در فرآیند پخت به دلیل دخالت افراد غیر مجاز نداشته باشید با فعال کردن این گزینه نمایشگر فر خاموش می شود امکان تغییر توسط دکمه ایجاد نمیشود.  

۱۱ برنامه پخت

12- برنامه های متنوع

فر توکار آلتون دارای برنامه متنوع می‌باشد که می‌توانید برای هر پخت غذا برنامه دلخواه را انتخاب نمایید همچنین می‌توانید برنامه دلخواه خود را در برنامه ذخیره نمایید. 

لولای آرام بند

13- لولای آرام بند

لولای ارام بند به کار رفته در فر توکار برقی آلتون باعث می‌شود که بدنه درب فر به دلیل محکم بسته شدن آسیب نبیند این ویژگی در نزدیکی فاصله بین درب و محفظه فر باعث می‌شود که درب به آرامی بسته شده و کاربر نیز دخالتی در این امر نداشته باشد بدین ترتیب احتمال آسیب دیدن دست افراد خود سال نیز کمتر می‌شود.

 پوشش داخلی آسان تمیز شونده

 14- پوشش داخلی آسان تمیز شونده

تمیز کردن فضای داخلی فر توکار برقی آلتون به ساده ترین شکل ممکن صورت می‌گیرد به لعابی که برای فر ۹۵ لیتری فر برقی آلتون استفاده شده است از مواد نانو تهیه شده و هیچ خللی و فرجی هم ندارد مواد غذایی به لعاب نمی چسبد و بنابراین به راحتی می توان آن را تمیز کرد.

دو عدد جوجه گردان
جوجه گردان

15- جوجه گردان

می دانیم که پخت مرغ گریل شده یکی از کاربردهای اصلی و پرطرفدار فر برقی آلتون است. در این محصول هم دو عدد جوجه گردان خواهیم داست که عملکرد روان و آهسته دارند و می تواندد در محفظه بزرگ فر، دو مرغ درسته را در خود جای داده و یک غذای لذیذ و خوشکزه را آماده کنند. بدین ترتیب یک مرغ مغز پخت و عالی خواهید داشت.

16- سنسور حسگر پخت گوشت

هنگام پخت گوشت ،  سیب زمینی یا بروکلی می‌توانید از سنسور میت پراب استفاده کنید و دمای داخل این غذاها را نیز کنترل کنید این روند باعث هرچه لذیذ تر شدن آنها شده آشپز می تواند چنین غذاهایی را تا حد دلخواه و مشخص بپزد.

17- فن خنک کننده اتوماتیک فر توکار برقی

خنک کننده اتوماتیک محصول در شرایط مختلف فعال شده و از رسیدن آسیب و قطعات فر جلوگیری می کند این امر برای عملیات پخت و پز بسیار مناسب است چرا که آمادگی لازم پیش از شروع پخت به صورت ایده‌آل فراهم می‌شود و کارایی فر آلتون را بالا ببرد.

18- گریل کردن غذا با فر

یکی از ویژگی خوب فر آلتون گریل کردن غذا است. نسل جدید چنین ویژگی ارزشمندی را از تمام فرها انتظار دارند مخصوصا برای گریل کردن فست فود از آن استفاده می کنند. فر توکار برقی آلتون هم از این خصیصه برخوردار است و می‌تواند با استفاده از المنت های حرارتی باعث برشته شدن سریع انواع مختلف غذاها شود.

19- سیستم پخت سریع

با استفاده از قابلیت ها تمام المنت های موجود فر ، این محصول می تواند یک پخت سریع و اسان  غذا را برای کاربر فراهم کند و دما را در یک مدت زمان پایین به حد قابل توجهی بالا ببرد در نظر داشته باشید که این ویژگی همراه با حفظ کیفیت همیشگی غذا خواهد بود.

20- برنامه یخ زدایی

داشتن این محصول دیگر می‌توان یخ زدایی از محصولات غذایی مختلف را نیز با آن انجام دهید. فن فر ، دمای مشخص به مواد یخ زده در داخل فر رساند و عملیات یخ زدایی را انجام می دهد.

لیست کامل فر آلتون کلیک کنید.

فر آلتون خوبه؟

از بهترین فر آلتون که در کشور تولید می شود که امکانات مناسب برای آشپزی و قنادی را دارید.

کارایی فر آلتون ؟

کارایی فر آلتون بسیار بالا می باشد که آشپرها و شیرینی پزهای حرفه ای و نیمه حرفی توانسته از کارایی بالای آن استفاده میکنند و بهترین غذاها را طبخ میکنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *